biuro@atosenergy.pl

786 940 663

786 854 472

7

© Copyright ATOS ENERGY 2020

Wymiana instalacji elektrycznej lub jej wykonanie to często dopiero początek remontu, w naszej kadrze posiadamy również specjalistów w zakresie tynkarstwa oraz malarstwa a więc doprowadzimy Twój remont do końca: wygładzimy, pomalujemy ściany jak i położymy na niej i na podłogach glazurę. Kompleksowe usługi remontowe w Gliwicach.

 

KOMPLEKSOWE REMONTY GLIWICE

Jeżeli jesteś zainteresowany wykonaniem na dachu swojego budynku instalacji fotowoltaicznej i chciałbyś uzyskać wycenę inwestycji to skontaktuj się z nami podając poniższe informacje:

1) roczne zapotrzebowanie na energię elektryczną

2) projekt dachu lub wymiary połaci

3) rodzaj poszycia

4) usytuowanie budynku względem stron świata

a my przedstawimy Ci nasz kosztorys.

Atos Energy oferuje również instalacje odgromowe.

FOTOWOLTAIKA GLIWICE

Z każdym rokiem pojawiają się coraz częściej gwałtowne burze i silne wyładowania atmosferyczne. Jeśli chcesz ochronić swój budynek od skutków uderzenia piorunem, rozważ inwestycję w skuteczną, sprawdzoną instalację odgromową, najlepiej od Atos Energy w Gliwicach.Instalacje odgromowe powinny zostać dopasowane do wymagań budynku, dzięki czemu prawidłowo uziemiają przekazaną energię, zapewniając przy tym bezpieczeństwo dla konstrukcji obiektu i jego użytkowników.

 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w projektowaniu i montażu instalacji odgromowych w Gliwicach i nie tylko gwarantujemy wysoką jakość usług, profesjonalne doradztwo i fachowe wykonanie wszelkich prac.

INSTALACJE ODGROMOWE GLIWICE